• 09-02-2023

Francoski pokal – Messi zgrešil Ramosa in dosegel + poslal točke, Pariz 1-2 Marseille zgrešil najboljših 8

Ob 4.10 zjutraj 9. februarja po pekinškem času se je nadaljevalo 1/8 finala francoskega pokala sezone 22/23. Na stadionu Velodrome je Paris Saint-Germain izgubil z 1:2 v gosteh proti Marseillu in ostal brez četrtfinala. Sanchez je začel zadetek z enajstmetrovko Ramosa, ki je izenačil za Pariz, Malinowski pa je zmagovalni zadetek za Marseille.

• 10-12-2022

Poraz s Hrvaško po enajstmetrovkah, Brazilija brez polfinala svetovnega prvenstva

Prvi četrtfinale svetovnega prvenstva v Katarju, Hrvaška 5-3 Brazilija. Obe strani sta v 120 minutah remizirali z 1:1, Hrvaška s 4:2, Brazilija v streljanju enajstmetrovk, in Plaid Army je napredoval v polfinale!

• 06-12-2022

Neymarjev gol je Brazilijo izločil iz Južne Koreje s 4:1 in se uvrstil v četrtfinale

Zgodaj zjutraj 6. decembra po pekinškem času se je na stadionu Qatar 974 začela tekma 1/8 finala svetovnega prvenstva med Brazilijo in Južno Korejo. Tako je brazilska reprezentanca v prvem polčasu dosegla 4 zadetke, na koncu pa premagala južnokorejsko reprezentanco s 4:1 in brez težav napredovala med najboljših 8. V naslednji tekmi se bo za mesto v polfinalu pomerila s Hrvaško. finale. Na tej tekmi sta se po poškodbi vrnila Neymar, ki se je poškodoval v prvem krogu, in glavni levi bočni branilec Danilo, medtem ko je glavni zvezdnik južnokorejske ekipe Sun Xingmin še naprej igral z masko. Kot rezultat, le v 6 minutah igre je brazilska ekipa zadela. Neymar je žogo prenesel na zadnjo točko v sredini, neoznačeni Vinicius pa je žogo zadel. Štiri minute pozneje je Zheng Yourong v enajstmetrovki brcnil Richarlisona, Brazilija je priigrala enajstmetrovko, Neymar pa je dosegel svoj prvi gol na tem svetovnem prvenstvu in popravil izid na 2:0. Ta zadetek je povečal tudi Neymarjevo skupno število osebnih golov na svetovnem prvenstvu na 7, takoj za Ronaldom, Messijem, Mbappejem in Mullerjem med aktivnimi igralci.

• 03-12-2022

Tabela tekem osmine finala svetovnega prvenstva 2022 s seznamom osmine finala svetovnega prvenstva v Katarju

3. decembra po pekinškem času so se končali vsi trije krogi tekmovanja v skupinskem delu svetovnega prvenstva v Katarju 2022. Na koncu so se med najboljših 16 na svetovnem prvenstvu v Katarju uspešno prebile ekipe Nizozemske, ZDA, Argentine, Avstralije, Francije, Poljske, Anglije, Senegala, Japonske, Hrvaške, Brazilije in Južne Koreje. , Maroko, Španija, Portugalska in Švica.

Dobite najnovejšo ceno? Odgovorili bomo čim prej (v roku 12 ur)