Evropska liga - Alonso je zadel Rashforda in prispeval, Barcelona 2-2 Manchester United

17-02-2023

17. februarja ob 1.45 zjutraj po pekinškem času je Barcelona v prvem krogu izločilnega kroga Lige Evropa doma remizirala z Manchester Unitedom z 2:2.

V 50. minuti je Barcelona poslala po kotu. Marcos Alonso je visoko skočil in z glavo zadel ter neposredno dosegel gol. Barcelona povedla, Barcelona z 1:0 Manchester United!

V 52. minuti je Manchester United izid bliskovito izenačil, Fred je podal skozi, Rashford je prodrl v kazenski prostor in zaključil težak strel z majhne ničle, žoga je šla naravnost v daljši kot, Barcelona 1:1 Manchester United.

V 59. minuti je Manchester United taktično izvedel kot, Rashford je predlo s spodnje črte, B Fei je zastreljal s peto, na koncu pa je Conte žogo zabil v gol, Manchester United je Barcelona vodila z 2:1!

V 76. minuti je Barcelona izid izenačila. Rafinha je z levico streljal izven kazenskega prostora, žoga pa je odletela naravnost v mrtev kot. Barcelona 2-2 Manchester United!

Barcelona začne: 1-Ter Stegen, 23-Conde, 4-Araujo, 17-Alonso (66'28-Bald), 18-Alba (66'15-Christensen), 19-Casey (66'10-Fati), - De Jong, 8-Pedri (41'20-Robert), 30-Gavi, 22-Rafinha (82'11-Fe Lan), 9-Lewandowski

Začetna enajsterica Manchester Uniteda: De Gea, Malezija, 19, Varane, 23, Luke Shaw, 29, Wan Bissaka, 17, Fred, 18, Casemiro, 8, B Fei, 10, Rashford, 27, Wayhorst, Sancho (80). '49-Ganacho)

Dobite najnovejšo ceno? Odgovorili bomo čim prej (v roku 12 ur)