Novice iz industrije

• 12-12-2022

Razbite sanje, zapustite žalostno deželo! Ronaldo in družina zapustijo Katar z zasebnim letalom

Portugalska se je ustavila med najboljših 8 svetovnega prvenstva, Ronaldo pa je obžaloval, da je končal svojo peto svetovno prvenstvo. Glede na športne novice CCTV je Ronaldova družina v nedeljo po lokalnem času zapustila Katar z zasebnim letalom. Na tem svetovnem prvenstvu je Ronaldo 196. zastopal Portugalsko, kar je izenačeno z največ nastopi v moški reprezentanci na svetu.

• 10-12-2022

Poraz s Hrvaško po enajstmetrovkah, Brazilija brez polfinala svetovnega prvenstva

Prvi četrtfinale svetovnega prvenstva v Katarju, Hrvaška 5-3 Brazilija. Obe strani sta v 120 minutah remizirali z 1:1, Hrvaška s 4:2, Brazilija v streljanju enajstmetrovk, in Plaid Army je napredoval v polfinale!

• 09-12-2022

Cristiano Ronaldo nikoli ni grozil z odhodom iz reprezentance in je vsak dan dal vse za državo

Novice 8. decembra, pred nekaj dnevi, so portugalski mediji poročali, da je Ronaldo grozil z odhodom iz ekipe, potem ko je izvedel, da je zamenjava. V zvezi s tem je portugalska nogometna zveza izdala izjavo, s katero je ovrgla govorice in navedla, da Ronaldo vsak dan prispeva k reprezentanci.

• 08-12-2022

Osebni trener Sun Xingmina je bombardiral Korejsko nogometno zvezo!

Objavljen je nedavni seznam osmerice finalistov svetovnega prvenstva. Reprezentanca Južne Koreje, ki je bila pred tem luč Azije, je žal izločila Brazilija in na koncu izgubila priložnost za preboj v zgodovino in doseganje boljših rezultatov.

• 07-12-2022

Po osmini finala gredo 4 ekipe skupaj domov, Španija in Japonska osramočeni: 1 od 7 enajstmetrovk

V fokusni tekmi 1/8 finala svetovnega prvenstva, ki se je končalo zgodaj 7. decembra po pekinškem času, je Španija v 120 minutah rednega dela remizirala z Marokom z 0:0 in izgubila z 0:3 proti Maroku v streljanje enajstmetrovk. Po zmagi v svetovnem pokalu leta 2010 so trikrat zapored izpustili najboljših 8 svetovnega pokala.

• 06-12-2022

Neymarjev gol je Brazilijo izločil iz Južne Koreje s 4:1 in se uvrstil v četrtfinale

Zgodaj zjutraj 6. decembra po pekinškem času se je na stadionu Qatar 974 začela tekma 1/8 finala svetovnega prvenstva med Brazilijo in Južno Korejo. Tako je brazilska reprezentanca v prvem polčasu dosegla 4 zadetke, na koncu pa premagala južnokorejsko reprezentanco s 4:1 in brez težav napredovala med najboljših 8. V naslednji tekmi se bo za mesto v polfinalu pomerila s Hrvaško. finale. Na tej tekmi sta se po poškodbi vrnila Neymar, ki se je poškodoval v prvem krogu, in glavni levi bočni branilec Danilo, medtem ko je glavni zvezdnik južnokorejske ekipe Sun Xingmin še naprej igral z masko. Kot rezultat, le v 6 minutah igre je brazilska ekipa zadela. Neymar je žogo prenesel na zadnjo točko v sredini, neoznačeni Vinicius pa je žogo zadel. Štiri minute pozneje je Zheng Yourong v enajstmetrovki brcnil Richarlisona, Brazilija je priigrala enajstmetrovko, Neymar pa je dosegel svoj prvi gol na tem svetovnem prvenstvu in popravil izid na 2:0. Ta zadetek je povečal tudi Neymarjevo skupno število osebnih golov na svetovnem prvenstvu na 7, takoj za Ronaldom, Messijem, Mbappejem in Mullerjem med aktivnimi igralci.

• 05-12-2022

Kane je dosegel prvi gol, Anglija je premagala Senegal in napredovala v četrtfinale

Chinanews.com, 5. december. 5. decembra po pekinškem času se je svetovno prvenstvo v Katarju začelo s četrtim četrtfinalnim tekmovanjem. Anglija je proti nekoliko slabšemu Senegalu premagala nasprotnika s 3:0 in se na dveh svetovnih prvenstvih zapored uvrstila v četrtfinale. V četrtfinalu se bodo pomerili z branilci naslova Francozi.

• 04-12-2022

Nezaslišano, Kamerun v sodnikovem dodatku premagal Brazilijo z 1:0, vseeno ostal brez kvalifikacij, Abubakar zadel

Brazilija je 3. decembra po pekinškem času v zadnjem krogu skupine G svetovnega prvenstva 2022 v Katarju igrala proti Kamerunu. Na koncu je Abu Bakar z golom v sodnikovem dodatku v drugem polčasu dopolnil zgodbo. Kamerun je premagal Brazilijo z 1:0 in prekinil velik pretres. , ker pa je Švicarka dobila še eno tekmo, je ekipa Kameruna vseeno ostala brez kvalifikacij.

• 03-12-2022

Tabela tekem osmine finala svetovnega prvenstva 2022 s seznamom osmine finala svetovnega prvenstva v Katarju

3. decembra po pekinškem času so se končali vsi trije krogi tekmovanja v skupinskem delu svetovnega prvenstva v Katarju 2022. Na koncu so se med najboljših 16 na svetovnem prvenstvu v Katarju uspešno prebile ekipe Nizozemske, ZDA, Argentine, Avstralije, Francije, Poljske, Anglije, Senegala, Japonske, Hrvaške, Brazilije in Južne Koreje. , Maroko, Španija, Portugalska in Švica.

• 02-12-2022

Nemčija zmaga in še vedno izpade, saj se ji ni uspelo uvrstiti v dve zaporedni skupini svetovnega prvenstva

V zgodnjih urah 2. decembra po pekinškem času se je končal zadnji krog skupine E svetovnega prvenstva 2022 v Katarju. Nemčija, štirikratna prvakinja svetovnega prvenstva, je enkrat zaostajala z 1:2, dosegla 3 gole zapored in premagala Kostariko s 4:2. Zaradi druge tekme v isti skupini pa je japonska ekipa premagala špansko ekipo. Nemčija in Španija sta dosegli 4 točke. Zaradi zaostanka gol razlike so zasedli tretje mesto v skupini.

Dobite najnovejšo ceno? Odgovorili bomo čim prej (v roku 12 ur)